SAWIN
Optyka-Optometria

Strona główna » Soczewki okularowe
Soczewki okularowe 3

SOCZEWKI OKULAROWE

Oferujemy tylko najlepsze soczewki okularowe wiodących polskich i światowych producentów. Naszą flagową marką są soczewki MultiDIOP i PerfectDIOP (Japonia). Najbardziej polecamy również produkty firmy Hoya (Japonia) i JZO (Polska). ‌ ‌Dzięki ogromnemu doświadczeniu w doborze korekcji okularowej, możemy powiedzieć, że naszą specjalizacją są dziś soczewki progresywne z wiodącą marką multiDIOP.

Soczewki progresywne

Są to obecnie najbardziej zaawansowane technicznie produkty w dziedzinie optyki okularowej. Soczewki progresywne dzięki swojej konstrukcji pozwalają na komfortowe widzenie na wszystkie odległości – daleką (np. telewizor, prowadzenie samochodu), pośrednią (np. monitor komputera, gotowanie) oraz bliską (np. czytanie, smartfon). Potrzeba takich soczewek jest doskonale znana osobom powyżej 40. roku życia, którym przestaje wystarczać jedna para okularów do dali, a przy czytaniu „ręce stają się za krótkie”. Spośród wielu dostępnych na rynku produktów polecamy soczewki marki multiDIOP – produkty najnowszej japońskiej technologii. Oferują one nieporównywalny komfort i szerokość pola widzenia na każdą odległość.

Soczewki o cienkiej konstrukcji

Gdy moce szkieł okularowych są wysokie, a chcecie Państwo mieć jak najcieńsze soczewki (a co za tym idzie jak najlżejsze i najbardziej estetyczne okulary), wyborem są soczewki z cieńszego materiału. O stopniu pocienienia mówi tzw. indeks – im jest wyższy, tym soczewka cieńsza (podstawowy indeks to 1.5, w soczewkach plastikowych najwyższy to 1.74, natomiast w szklanych nawet 1.9). Dodatkowo redukcję grubości zapewnia też konstrukcja asferyczna, która poprawia również jakość widzenia.

Soczewki okularowe 17

Soczewki fotochromowe

W zmiennych warunkach oświetlenia świetnie sprawdzają się soczewki fotochromowe. Proponujemy Państwu najlepsze na świecie marki: Sensity (Hoya) i Transitions (JZO), które najszybciej reagują na zmiany oświetlenia, tak latem, jak i zimą.

Soczewki okularowe 18

MASZ PYTANIA?

napisz do nas

Scroll Top