SAWIN
Optyka-Optometria

Okulary progresywne – wyraźne widzenie z każdej odległości

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór okularów progresywnych i opraw dopasowanych do Twojego gustu. Produkowane obecnie soczewki łączą w sobie znacznie więcej funkcji – umożliwiają wyraźne widzenie z różnych odległości, korygują wszelkie wady wzroku i prezbiopię (konieczność używania osobnej korekcji do czytania). To okulary na każdą sytuację.

Pogarszanie się widzenia z wiekiem jest naturalne. Wiele osób potrzebuje w tym czasie odpowiednio dobranych okularów progresywnych. Są to obecnie jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie szkieł. Są nie tylko skuteczne, ale i wygodne. Mogą nawet rozwiązać kilka problemów ze wzrokiem na raz. Wszystko dlatego, że okulary progresywne mają kilka obszarów widzenia – do dali, do bliży oraz dystansów pośrednich. Wszystkie szkła dopasowujemy indywidualnie do potrzeb Pacjenta. Przed ich zamówieniem wykonujemy wszelkie niezbędne badania, w tym, abyś mógł cieszyć się “sokolim wzrokiem”. Nasi specjaliści pomogą także w doborze odpowiednich opraw. O wzrok naszych Pacjentów dbamy bowiem kompleksowo.

Zapraszamy do naszych gabinetów w Brzegu Dolnym i Wołowie. W naszej ofercie znajdziesz okulary progresywne wielu znanych i cenionych producentów: Multi DIOP, Hoya, JZO, American Lens. Są one wykonane z najlepszych materiałów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zyskasz nowy komfort widzenia niemal z dnia na dzień.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30-17.30. Znajdziesz nas pod adresami ul. Tęczowa 11, 56-120 Brzeg Dolny oraz ul. Piłsudskiego 40, 56-100 Wołów. Zapraszamy!

MASZ PYTANIA?

napisz do nas

Scroll Top