SAWIN
Optyka-Optometria

Strona główna » Soczewki kontaktowe
sczewki

Soczewki kontaktowe – zadbaj o wysoką jakość widzenia

Długa praktyka zawodowa w aplikacji soczewek, wiedza medyczna niezbędna w kontaktologii oraz duża ilość szkoleń, w których bierzemy udział, sprawiły, że uzyskaliśmy po raz kolejny zaszczytny tytuł „Lidera kontaktologii”

W naszych gabinetach możemy nie tylko dobrać odpowiednie dla Twojej wady wzroku soczewki kontaktowe, ale co ważniejsze, zapewniamy pełne bezpieczeństwo ich noszenia i pełną opiekę po aplikacji, obejmującą m.in. bezpłatne wizyty kontrolne.

Label

Soczewki kontaktowe

Dbając o potrzeby wzrokowe naszych Klientów w zakresie soczewek kontaktowych wybraliśmy współpracę z jednym z najlepszych producentów – firmą CooperVision, dzięki czemy możemy zaoferować całą rodzinę soczewek EyeOxy, od jednodniowych poprzez miesięczne do progresywnych (multifokalnych). Naturalnie oferujemy także soczewki innych firm.

soczewki miesięczne

To jedne z najpopularniejszych obecnie soczewek kontaktowych. Mogą być używane do 30 dni od otwarcia sterylnego opakowania. To rozwiązanie ekonomiczne i opłacalne, jeśli używasz soczewek codziennie, ale wymaga stosowania płynów pielęgnacyjnych i zachowania zasad higieny.

soczewki jednodniowe

Soczewki jednodniowe nazywane także codziennymi nie wymagają dodatkowej pielęgnacji. Po prostu zakładasz soczewkę rano i wyrzucasz zużytą wieczorem. Idealne dla osób używających soczewek od czasu do czasu, ale coraz więcej Pacjentów stosuje je jako podstawową formę korekcji, gdyż są najmniej „obsługowe” we wszystkich. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych okularów. Zapoznaj się z naszą ofertą.

soczewki progresywne

Zapewniają komfortowe i płynne widzenie na każdą odległość.. Soczewki kontaktowe progresywne (multifokalne) są doskonałą alternatywą okularów progresywnych i mogą być w wersji zarówno miesięcznej, jak i jednodniowej.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą salonów SAWIN z Wołowa i Brzegu Dolnego. Gwarantujemy bogaty wybór produktów i atrakcyjne ceny.

soczewki do korekcji astygmatyzmu

Nasze soczewki kontaktowe mogą też doskonale skorygować astygmatyzm nawet o dużej mocy cylindra. Dbamy o wzrok Pacjentów kompleksowo, oferując produkty najwyższej jakości.

soczewki wysokouwodnione z filrem UV

Oferujemy soczewki z filtrami chroniącymi przed działaniem promieni słonecznych w różnych klasach. Są to produkty wysokouwodnione, które doskonale nawilżają oko, a także zapewniają wysoką transmisję tlenu do rogówki.

soczewki do pracy przy komputerze

płyny pielęgnacyjne

W naszej ofercie znajdziesz płyny pielęgnacyjne do soczewek kontaktowych, w tym przede wszystkim linię EyeOxy, która zapewnia najlepszą higienę i bezpieczeństwo. Zapraszamy!

krople nawilżające

Jeśli odczuwasz problem z zespołem suchego oka, kupisz u nas także wysokiej jakości krople nawilżające do oczu, nadające się do stosowania również z soczewkami kontaktowymi.
Proszę pamiętać – soczewki kontaktowe są wyrobem medycznym stosowanym w bezpośrednim kontakcie z tkankami oka, dlatego dla Państwa bezpieczeństwa konieczne są okresowe kontrole u specjalisty (optometrysty lub okulisty)! Kontrola taka powinna odbyć się rutynowo raz do roku i zawsze, kiedy występują jakiekolwiek niepokojące objawy (np. zaczerwienienie oka, ból, nadmierne łzawienie, pogorszenie ostrości widzenia i in.).

MASZ PYTANIA?

napisz do nas

Scroll Top