SAWIN
Optyka-Optometria

Strona główna » Gabinet w Brzegu Dolnym

Gabinet w Brzegu Dolnym – najlepszy optyk i optometrysta

Zauważasz u siebie ostatnio problemy z widzeniem? Obraz coraz bardziej się rozmazuje z różnych odległości? To znak, że Twój wzrok woła o pomoc! Jeśli potrzebujesz wykwalifikowanego i dobrego optyka lub optometrysty – zajrzyj do naszego gabinetu w Brzegu Dolnym. Pomagamy Pacjentom już od najmłodszych lat uporać się z różnymi problemami wzrokowymi (w tym wadami wzroku), przywracając im wysoki komfort życia. Zbadamy Twój wzrok i dobierzemy odpowiednie okulary bądź soczewki. W razie konieczności skierujemy na dalszą konsultację lub zabiegi.

Wiedza i doświadczenie

Mgr Katarzyna Szewc to doświadczony i wykwalifikowany specjalista z zakresu optometrii, terapii widzenia, integracji sensorycznej i rehabilitacji widzenia. Stale uczestniczy w szkoleniach podnoszących umiejętności i kompetencje. Jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi nowinkami ze świata medycyny, dlatego stosujemy innowacyjne metody postępowania i wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt. Zapewniamy kompleksową opiekę Pacjentom w każdym wieku.

Indywidualne podejście

Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, ponieważ chcemy jak najszybciej i najskuteczniej przywrócić komfort widzenia. Wzrok to bardzo ważny zmysł w naszym życiu. Dbamy o niego an najwyższym poziomie.

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefoniczną. Zapraszamy także do naszego gabinetu zlokalizowanego w Brzegu Dolnym.

MASZ PYTANIA?

napisz do nas

Scroll Top