SAWIN
Optyka-Optometria

SAWIN
Optyka-Optometria

SAWIN
Optyka-Optometria

SAWIN
Optyka-Optometria

SAWIN
Optyka-Optometria

SAWIN
Optyka-Optometria

SAWIN
Optyka-Optometria

SAWIN
Optyka-Optometria
SAWIN
Optyka-Optometria
previous arrow
next arrow
Slider

OPRAWY OKULAROWE

DESIGN i JAKOŚĆ

W naszych Salonach nie musicie Państwo wydać majątku, by zaopatrzyć się w modną, atrakcyjną i trwałą oprawkę. Polskie kolekcje: Bodyych, Liw Lewant, Success, Sonata, Solano, Belutti i wiele innych zapewniają możliwość uzyskania świetnej relacji jakości do ceny.

SOCZEWKI OKULAROWE

soczewki wiodących marek

Oferujemy soczewki okularowe wiodących polskich i światowych producentów. W ofercie mamy także soczewki firm Essilor, Zeiss i in. Dzięki doświadczeniu w doborze korekcji okularowej, możemy powiedzieć, że naszą specjalizacją są dziś soczewki progresywne

SOCZEWKI KONTAKTOWE

bezpłatne wizyty kontrolne

Długa praktyka zawodowa w aplikacji soczewek, wiedza medyczna niezbędna w kontaktologii oraz duża ilość szkoleń, w których bierzemy udział, sprawiły, że uzyskaliśmy po raz kolejny zaszczytny tytuł „Lidera kontaktologii”

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

najwyższa jakość

Okulary przeciwsłoneczne, które oferujemy, znacie Państwo z wielu reklam w prasie i telewizji. Z rodzimych kolekcji naszą czołową marką jest Solano, polecamy także okulary z kolekcji Belutti. Ze świata europejskiej mody okularowej proponujemy Państwu doskonałe kolekcje Ray Ban i Vogue.

DLA DZIECI

oprawki Success

Jesteśmy miejscem przyjaznym dziecku. Oferujemy dużą gamę modnych i wytrzymałych opraw dla najmłodszych oraz lekkie i bezpieczne soczewki okularowe. Naszym hitem są oprawki Success z giętkiego tworzywa z rozchylającymi się do ponad 180º zausznikami.

OKULARY SPORTOWE

soczewki wiodących marek

W obecnie modnych oprawkach sportowych, z których często korzystają np. rowerzyści czy narciarze, jeszcze niedawno nie było możliwości zastosowania szkieł korekcyjnych. Działo się tak ze względu na dużą krzywiznę, «opływowość» takiej oprawy.

OFERTA EKONOMICZNA

atrakcyjne ceny

Okulary te mają nieco niższą jakość od naszej standardowej oferty, należy się też przygotować na nieco częstszą wymianę takich szkieł, niemniej jednak, tak jak na wszystkie produkty, udzielamy na nie pełnej rocznej gwarancji.

OKULARY PŁYWACKIE

dla dzieci i dorosłych

Jako że wiemy, jak trudno czasem osobie z wadą wzroku w pełni korzystać z uroków basenu (a często dotyczy to też dzieci), proponujemy doskonałej jakości okulary pływackie Hilco z korekcją – zarówno plusową, jak i minusową, także z różną korekcją na każdym oku.

TERAPIA WZROKOWA

terapia dla dzieci

Jeśli podejrzewasz, że Twoje dziecko ma problem ze wzrokiem, zapraszamy na diagnozę optometryczną do naszego gabinetu. Może się okazać, że skutecznym rozwiązaniem jego problemów będzie TERAPIA WIDZENIA.

MASZ PYTANIA?

napisz do nas

  • ul. Tęczowa 11, 56-120 Brzeg Dolny
  • tel./fax 71 319-66-15
  • Czynny pon-pt. 9:30-17:30
  • ul. Tęczowa 11, 56-120 Brzeg Dolny
  • tel./fax 71 319-66-15
  • Czynny pon-pt. 9:30-17:30